Maarten Jungmann - Environ. 1930 - dessin au crayon tranquille "nu féminin assis" - signé
Val-Saint-Lambert - Conception Vatel de René Delvenne pour l'Exposition universelle de 1958
Floris Jespers - Portrait d'un homme
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Hendrik Frauenfelder
Zeer fraaie tekening van de molen aan het water bij Warmond.
Gemengde techniek.
Afmetingen mooie lijst met dubbel passe partout: 29 x 38 cm.
Afmetingen beeld: 15 x 23 cm.
Jaar: n.b.
Signatuur: l.o. Handgesigneerd in gouache-verf.
Conditie: In uitstekende staat. De lijst heeft lichte gebruiksporen.
Verzending: Post,nl met Track en Trace € 12,50 (NL). Naar België € 20,-
ZZLS
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-8-2017 à 21:07 |
Heure de fin | 25-8-2017 à 21:07 |