Boucles d'oreilles clous en or bicolore 14 carats - 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Bracelet en or jaune 14 carats serti de diamants taille brillant 0,60 ct - 19 cm
Joop Kropff - Rue Mout (Utrecht)
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | C-Print |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 23.5 x 19 cm (h x l) |
incl. cadre | 40.5 x 34.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
État | |||
État | Très bon | ||
De foto is in eer goede staat. Op de lijst zitten een paar kleine beschadigingen. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.