Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
11 schetsen/ tekeningen van Henk Henriet 1903-1945.
2x gesigneerd door Henk Henriet.
Map met tekeningen was ooit eigendom van voormalig kunsthandelaar DirkHoogendijk.
Allen in passe partout.
Formaten van tot 25x30cm tot 35x50cm zonder passapartou .
Voor meer foto,s of info kunt u mij mailen.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-4-2018 à 15:28 |
Heure de fin | 29-4-2018 à 15:28 |