Marjan Jaspers - Sérigraphie, Coquelicots II - Encadrée
Mark Brusse - collage et lithographie signés à la main sur papier | 1980
Wouter van Heusden - Lot de deux eaux-fortes (1975 et 1976)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Henk van der Haar. Titel: Speigel. Jaar: 1975. Nummer: 13/101. De litho is linksonder, met potlood, gesgneerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H27 x b44 cm. Afmeting blad: H42,5 x 59,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-1-2018 à 23:48 |
Heure de fin | 12-1-2018 à 20:48 |