Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1990 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Dimensions | 100 x 100 cm (h x l) |
incl. cadre | 105 x 105 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf en gouache op doek van Henk van Vessem. Zonder titel. Jaar: 1990. Afmetingen werk inl lijst: H105 x b105cm. Afmetingen voorstelling: H100 x b100cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar, geannoteerd en gedateerd (op de achterzijde). De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een kunst koerier(Swift).
État | |
État | Très bon |
In zeer goede staat | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-7-2021 à 23:08 |
Heure de fin | 2-8-2021 à 20:50 |