Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Henk Vierveijzer Titel: Arme armen Oplage: Origineel Gesigneerd: Ja Techniek: gemengd techniek op papier Maten: lijst : 83,5cm x 70cm Bij voorkeur ophalen, verzendkosten altijd voor koper, in overleg met verkoper.
Expédition | |
Heure de début | 13-10-2016 à 0:54 |
Heure de fin | 28-10-2016 à 13:08 |