Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Aquarel door Henny Ragetlie
Voorstelling van een liggend naakt
Keurig onder passepartout, beeldmaat 15x28, p.p.maat 26x40
Herkomst en vermelding achterzijde
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-9-2018 à 16:09 |
Heure de fin | 25-9-2018 à 21:10 |