Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 70 x 100 cm (h x l) |
incl. cadre | 80 x 120 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Polderlandschap met Vlaamse Hoeve, in zeer goede staat, olieverf op doek.
Henri Pauwels is een kunstschilder die zonder overdrijven qua creatief vakmanschap op gelijke voet staat als de Nederlander Breitner.
Zijn schilderijen zouden kunnen worden omschreven als een synthese van poëzie, optimisme en impressionisme. Dit schilderij dateert vermoedelijk uit de 60-er jaren.
Pauwels was een schilder van decoratieve landschappen, interieurs, zee- en Antwerpse havengezichten. Henry-Joseph is een poëtische, optimistische en met vlagen al te virtuose - maar ook oppervlakkige - postimpressionist die met een losse toets schilderde en een lumineus koloriet hanteerde.
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Massenhoven, Belgique |
Le lot se trouve à | Massenhoven, Belgique |
Heure de début | 16-8-2019 à 17:02 |
Heure de fin | 4-9-2019 à 9:27 |