Yvonne Visser - Statue en bronze sur socle : "Femme en maillot de bain"
Maya Wildevuur - Statue en bronze patiné : cavalier à cheval
Wout Maters - Statue en bronze : 1983
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Potloodtekening van Henri Leeuw jr.
14x21 cm
In redelijke conditie, netjes geplakt op board en licht verkleurd.
Gesigneerd rechtsonder.
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Bij aankoop van meerdere losse bladen kan ik de verzending combineren en blijven de kosten gelijk.
Expédition | |
Heure de début | 16-5-2016 à 16:20 |
Heure de fin | 20-6-2016 à 12:14 |