Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Henrietta Harkink uit 1986. Nummer : 3/3. Afmetingen blad: H24.5 xb28. Afmetingen voorstelling : H18 x b25.5 cm. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood door de kustenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. En er zit een kleine vouw rechtsonder(zie foto). Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-3-2018 à 23:29 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 19:29 |