Aat Veldhoen - 8 rota-impressions
Faiencerie Lunéville-Saint-Clément - image moyenne - chien couché
Jef Diederen - Série de 6 lithographies encadrées
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1981 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 19.5 x 23 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 1/5 |
Boekje van Herman Berserik, uitgegeven ter gelegenheid van zijn 65 e verjaardag. Jaar: 1981. Oplage boekje: Proefdruk 2e staat - 1/5. Oplage etsen: 89/200. Afmetingen boekje: H20.5 x b24.5cm. De werken zijn onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
We verzenden op dinsdag - en donderdag.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
In zeer goede staat | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-8-2021 à 22:21 |
Heure de fin | 1-9-2021 à 20:41 |