Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtig portret van William Burroughs, één van Herman's grote voorbeelden.
Een bekende opmerking die Brood altijd citeerde van Burroughs: 'Met een beetje paranoia blijf je de mensheid altijd een stapje voor'
Het betreft een tekening op een postkaart, het formaat is 15 x 10,5 cm.
Gesigneerd en gedateerd 1992.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Den Haag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-8-2017 à 18:57 |
Heure de fin | 16-8-2017 à 18:57 |