Herman van der Jagt - La tondeuse - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Bague en or bicolore 18 carats avec diamant taille brillant 0,14 ct
Dirk Broeder - Joy, dans le jardin du Palais de la Paix, à La Haye.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1995 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 76 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 220/250 |
Mooie subtiele structuur van het zwart.
Afmeting van het blad is 76 x 56 cm.
Het werk van Herman Gordijn neemt een unieke plaats in binnen de moderne Nederlandse kunst. Een van de kenmerkende eigenschappen van zijn werk is dat het een blijvende indruk achterlaat en niet gemakkelijk vergeten wordt. Het verrassende effect dat hij creëert is echter niet zozeer te wijten aan het beeld zelf, maar aan het weloverwogen en evenwichtige gebruik van compositie, ritme, kleur, licht en schaduw, het gebruik van verf en het penseelwerk. In feite is het dit gebruik van een abstracte taal die zijn schilderijen hun welsprekendheid en uitdrukking geeft. Dit geldt niet alleen voor deze schilderijen en in opdracht gemaakte portretten, maar ook voor de tekeningen, etsen, houtsneden en litho's.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.