Jos Mertens - Vue mer avec voiliers
Joop Crompvoets - Vase (céramique, bleu et autres couleurs)
Jan Cremer - Sérigraphie, Tulipes - Encadrée (Très grand)
Jeanne Bieruma Oosting - L'hiver à Moscou - 8 eaux-fortes - 1975
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1995 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 76 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 231/250 |
Krachtig en dynamisch werk van de hand van Herman Gordijn.
Mooie subtiele structuur van het zwart.
Afmeting van het blad is 76 x 56 cm.
Oplage nummer kan afwijken van de foto
Het werk van Herman Gordijn neemt een unieke plaats in binnen de moderne Nederlandse kunst. Een van de kenmerkende eigenschappen van zijn werk is dat het een blijvende indruk achterlaat en niet gemakkelijk vergeten wordt. Het verrassende effect dat hij creëert is echter niet zozeer te wijten aan het beeld zelf, maar aan het weloverwogen en evenwichtige gebruik van compositie, ritme, kleur, licht en schaduw, het gebruik van verf en het penseelwerk. In feite is het dit gebruik van een abstracte taal die zijn schilderijen hun welsprekendheid en uitdrukking geeft. Dit geldt niet alleen voor deze schilderijen en in opdracht gemaakte portretten, maar ook voor de tekeningen, etsen, houtsneden en litho's.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.