Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 48 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 30 |
Prachtig, karakteristiek portret door Herman Gordijn. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (25/30), te dateren eind jaren 70 (waarschijnlijk 1977). In goede conditie, blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout en in de marge zitten wat vlekjes. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld is uitstekend.
Afmetingen: 48cm x 41cm (blad), 40cm x 30cm (beeld)
Interessant stuk met achtergrondinformatie over o.a. Mona:
https://www.dbnl.org/tekst/_ons003198401_01/_ons003198401_01_0183.php
État | |||
État | Bon | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout en in de marge zitten wat vlekjes. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld is uitstekend. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.