Martin Rous jr. - Grande huile sur toile "grisaille" - Abstrait A297C - signée
Bobo - Masque animalier - BOBO, BWA - Burkina Faso'
Michael Parkes - Promesses non tenues
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Charmant landschap van de bekende schilder A.H, (Herman) Gouwe. Met (eenvoudige) lijst. Waarschijnlijk een vroeg werk van hem uit de periode dat hij rondtrok in Spanje en Italie (1903-1905).
Expédition | |
Heure de début | 19-11-2016 à 18:23 |
Heure de fin | 1-12-2016 à 18:33 |