Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1960 |
Technique | Pastel/Craies |
Style | Classique |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 30 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 43.5 x 53.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Geen scheuren of andere onvolkomenheden en nog goed op kleur. Vaak zijn pastels uit vroege jaren niet goed gefixeerd waardoor de glasplaat voor een wat onscherp beeld gaat zorgen op den duur. Pastel eruit halen en eventueel met haarlak bespuiten. Niet schrikken van de verkleuring, gewoon op laten drogen. Als het e.e.a. weer droog is, keren de kleuren gewoon weer terug zoals voorheen. De glasplaat weer goed helder schoonmaken is een niet onbelangrijke laatste stap. Dit is allemaal al gebeurd, vandaar het nieuwe schutblad aan de achterkant. Wellicht wat lichte "foxing" sporen in de lucht vanwege een vroegere, (te) vochtige bewaarplaats. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Oosterhout, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-4-2022 à 11:20 |
Heure de fin | 20-4-2022 à 21:33 |