Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Hervè Carrier
1932 - 2000
Komposition
originale aquarel ( unicat )
afmetingen 64,0 x 49,0 cm
atelierstempel achterkant
in goede staat
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden, u betaald dan slechts 1x verzendkosten
kijk ook bij mijn andere advertenties !!!!
Expédition | |
Heure de début | 13-7-2014 à 12:42 |
Heure de fin | 21-7-2014 à 12:47 |