Herman Wijngaard - Vue de Moerdijk
Eric Visser - Composition abstraite - Gravure, Encadrée
Poen de Wijs - Et Marian Nieuport Litho
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Vroeg werk van Hetty Brink (1947)
Titel: Zonder titel
Jaar: 1980
Techniek: kleurenets
Afmeting afbeelding: 50x64,5 op 55,6x72,1 cm. Ingelijst in een mooie aluminium lijst.
Oplage: 20 ex., eigen druk
Gesigneerd, gedateerd en genummerd
Materiaal: Stevig papier
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden, maar beter is afhalen in Ede op afspraak zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.
Expédition | |
Heure de début | 27-5-2013 à 13:31 |
Heure de fin | 3-6-2013 à 13:31 |