Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Figures |
Dimensions | 31 x 48 cm (h x l) |
incl. cadre | 52.5 x 72.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 7/20 e.d |
Bijzonder mooi en vroeg werk van Hetty Brink (1947)
Materiaal en techniek: Kleurenets op stevig papier. Eigen druk.
Titel: Relaxen in het park
Afmetingen totaal, incl. lijst: H.52,5 X B. 72,5 cm.
Afmetingen beeld: H. 31 X B. 48 cm.
Signatuur: r.o. Hand gesigneerd.
Jaar: 1977.
Oplage: 7/20.
Ingelijst: Ja,
Conditie: In prima staat.
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Goed | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-3-2021 à 22:25 |
Heure de fin | 18-3-2021 à 19:12 |