Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Uitstekend ontworpen Holland Handelsmerk 'Amsterdamse school' art deco sierbord 'Oost west Thuis Best' met mooie typografie.
Het bord is in uitstekende vintage staat.
ø 22, 5 cm
Dit bord is niet gemerkt. Borden uit de zelfde serie zijn gemerkt met een Potkachel met daaronder Holland Handelsmerk, maar ook vaak niet gemerkt. Bij museum Het Schip in Amsterdam is een uitgebreide collectie van dit soort borden aanwezig. Daarom hier de verwijzing naar Amsterdamse School.
Bij deze borden wordt vaak gesuggereerd dat de ontwerper Christiaan Johannes (Chris) van der Hoef zou zijn. Er is inderdaad een bord van zijn hand bekend met daarop dezelfde afbeelding als het bord uit deze serie Oost west, thuis best.
Het pakket wordt internationaal met track & trace verzonden
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Luyksgestel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Luyksgestel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-12-2017 à 21:45 |
Heure de fin | 17-12-2017 à 21:45 |