Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1970 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 72 x 53 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Karakteristieke 'Kopffüßler' (Hoofdvoeter) van Horst Antes, uitgegeven door Cercle Graphique Européen in 1970. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (193/200) en met blindstempel van Cercle Graphique Européen. Literatuur: Lutze 646. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 72cm x 53cm (blad), 64cm x 46cm (beeld)
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-5-2021 à 13:05 |
Heure de fin | 12-12-2021 à 18:35 |