Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Classique |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 25 x 19.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 51.5 x 40.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Onbekend |
Een ingelijste ets uit ca. 1940 van de Duitse kunstenaar Hubert Hannemann (1888-1955), getiteld “Bei Haarlem”.
-Handgesigneerd en –getiteld met potlood. Ook drukgesigneerd rechtsonder in de ets.
-Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
-Herkomst: Uit een inboedel.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar.
-Opleiding: der Kunstgewerbeschule in Düsseldorf.
-Literatuur: Vollmer II, 1955, p. 369.
Afhandeling:
-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |
État | Bon |
In goede staat. Het papier van de ets is vergeeld. De lijst heeft lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur. | |
Expédition | |
Envoi | Colis postal |
Prix | Jusqu'à 2 kg. |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-1-2021 à 10:47 |
Heure de fin | 21-1-2021 à 19:42 |