Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Gelijst achter glas. lijsten met minimale gebruikerssporen.
Monogram HC en H Cox
Pastel 1 monogram HC. lijst: 33 x 62 cm
Pastel 2 gesign. H. Cox lijst: 37 x 74 cm
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden
Expédition | |
Heure de début | 17-2-2016 à 15:26 |
Heure de fin | 24-2-2016 à 18:26 |