Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ilse Koch-Amberg (1869-1934) studeerde aan de beroemde kunstacademie van Hamburg en was gehuwd met Hugo Amberg, docent aan de academie. Het aangeboden werk dateert van circa 1925. Bijzonder en zeldzaam werk in een tijd dat de houtsnede een zeer populair medium was. Mooie bijpassende lijst.
Techniek: kleuren houtsnede Gesigneerd: met potlood Ilse Koch Amberg en gemonogrammeerd Creatie: circa 1925 Beeldformaat: 32 x 42 cm Lijstformaat: 48 x 60 cm Conditie: perfect, achter glas in fraaie bijpassende lijst Herkomst: voorheen kunsthandel Kamphuis, Driebergen
Expédition | |