Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Zeer fraai beeldje van Ineke van Dijk, o.a de maakster van "de stenenlegger" op de Afsluitdijk en het beeld van Herman van Veen in Carré.
Massief beeldje in zilvertin, afmetingen 13 cm x 5, 5 cm.
Uw kans om voor een vriendelijke prijs een mooi werkje van deze kunstenares in uw bezit te krijgen.
Ophalen in apeldoorn of verzendkosten koper.
Expédition | |
Heure de début | 17-12-2013 à 23:20 |
Heure de fin | 24-12-2013 à 23:20 |