Jurrien Marinus Beek - Village en hiver dans les Alpes
Jan Montyn - 'Les cassés' - triptyque de planches gravées - 1993
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Set van 2 prachtige lithografieën van de hand van de wereldvermaarde, uit China afkomstige kunstenares Irene Chou (Zhou Luyun).
Beide zijn met potlood handgesigneerd.
Afmetingen ca. 14/15 cm.
Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!
Verzendkosten 11,00 euro (stevig verpakt en aangetekend verzonden)
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Expédition | |
Heure de début | 20-7-2014 à 15:20 |
Heure de fin | 3-8-2014 à 15:20 |