Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Prachtig bord van keramiek met messing rand, met de afbeelding van een Europese Steenreiger
gemaakt door Irene Huller, het bord is gemerkt, en ook een signatuur aan de voorzijde, het messing heeft ook een merkteken
word zonder standaard geleverd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Den haag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-8-2017 à 11:21 |
Heure de fin | 21-8-2017 à 21:31 |