Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Een gesigneerde litho op papier door
de Bergense kunstenaar, beeldhouwer Jaap Mooy. Papier is geplakt op karton. Karton is op de achterkant gestempeld met STRM en is genummerd. Komt uit een verzameling.
Expédition | |
Heure de début | 4-8-2016 à 23:44 |
Heure de fin | 11-8-2016 à 23:44 |