Aldo Rossi - Design pour la tête du sud
Jenny Holzer - Protège-moi de ce que je veux
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - "Botters" (voir étiquette au dos) sur l'IJsselmeer
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Schitterend klassiek werk van Jacob Willem Gruyter. Recent enkele kleine stukjes verf gerestaureerd en doek schoongemaakt. Daardoor weer zeer mooi qua kleuren. Werk gezien de oudheid in goede conditie met enige ouderdoms craquelé.
Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 40x95 cm (lijst: 50x105 cm)
Gesigneerd: Ja, l.o. (eveneens achterop het doek gesigneerd)
Jacob Willem Gruyter (Amsterdam 1856 - Egmond 1908)
J.W. Gruyter woonde en werkte tot 1907 in Amsterdam, daarna vertrok hij naar Egmond. Hij kreeg zijn opleiding aan de Kunstnijverheidsschool Quellinus in Amsterdam, maar was ook leerling van zijn vader Willem Gruyter jr. die op zijn beurt schilderen leerde van Hermanus Koekkoek. Gruyter was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam. Jacob Gruyter schilderde vooral zee- en riviergezichten, meestal met schepen. Werk van Jacob Gruyter is o.a. opgenomen in de collectie van het Scheepvaart Museum in Amsterdam.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Dordrecht, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Dordrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-6-2017 à 18:15 |
Heure de fin | 27-6-2017 à 18:15 |