Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Dimensions | 29.5 x 39.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 46 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jacobus Bijtel (1893-1983) woonde en werkte in Rotterdam, Den Haag, en later in Ede.
Hij kreeg les aan de Akademie van Beeldende Kunsten te Rotterdam en aan de Vrije Akademie in Den Haag. Schilderde, aquarelleerde en tekende stillevens, landschappen en portretten.Zijn stijl ontwikkelde zich van laat Haagse school via expressionisme tot abstract.
Hij was lid van de vereniging van Edese kunstschilders.
Jacobus Bijtel was een kunstschilder die prefereerde om buiten de schijnwerpers te blijven. Zodoende werkte hij tientallen jaren aan een ‘verborgen collectie’ die pas na zijn overlijden zichtbaar werd.
In de ogen van kunstcritici kan Bijtel zich meten met gerenommeerde kunstenaars uit de late Haagsche en Leidsche School.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-3-2021 à 13:28 |
Heure de fin | 14-3-2021 à 15:10 |