Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Jacobus BIJTEL (Schiedam, 1893 - Ede, 1983) Woonde en werkte in Rotterdam, Den Haag, laatstelijk in Ede. Leerling van de Akademie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen te Rotterdam en van de Vrije Akademie in Den Haag. Schilderde, aquarelleerde en tekende stillevens, landschappen en portretten. Stijl: expressionistisch, soms abstract.
Olieverf op board (60 bij 50 cm). Afmeting inclusief lijst: 73 bij 63 cm.
Signatuur (rechtsonder): 'Bijtel'.
Het schilderij is professioneel gereinigd en dus "hangklaar".
Expédition | |
Heure de début | 4-4-2016 à 21:23 |
Heure de fin | 11-4-2016 à 21:23 |