Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Jacob Johannes Doeser ( 1884-1970)
Stilleven, bloemboeket, olieverf op doek, gesigneerd.r.o.
Groot(s )werk van deze schilder, expressief-realistisch
vorm gegeven in een combinatie van vergeestelijking en abstractie
sprankelend van kleur en in een onberispelijke conditie
het schilderij kan zo tegen de muur.
afm. doek, 90x100, met prachtige semi-klassieke beige houten lijst 105x115.
i.v.m. grote : ophalen, cq brengen tegen en redelijke prijs,
dit alleen voor België en Nederland.
Expédition | |
Heure de début | 15-5-2016 à 13:46 |
Heure de fin | 22-5-2016 à 13:46 |