Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
J J DOESER
ZONNEBLOEM
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 42 X 53 CM
gesigneerd rechts onder DOESER
zonder lijst
STAAT; GOEDE ORGINELE STAAT ZONDER RESTAURATIES
KLEIN DEUKJE IN HET DOEK, LINNEN KAN MEER GESPANNEN
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Expédition | |
Heure de début | 7-11-2015 à 20:10 |
Heure de fin | 15-11-2015 à 20:10 |