Harm Kamerlingh Onnes - Maison de campagne
Len Landzaat - La nature morte de Curaçao
Dirk Filarski - Huile sur panneau, Bergerbos - Encadrée
Louis Apol - Vue hivernale avec moulin et voilier
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Jan Adam Zandleven, geboren: 6 febr. 1868 Koog aan de Zaan, gestorven: 16 juli 1923 Rhenen.
Door middel van kunstpedagoog H.P.Bremmer, kwamen zijn werken bij particuliere en museale collecties.
Hij vervaardigde, stillevens, landschappen, o.a. ( duin) en dorpsgezichten en bosgezichten.
Gorssel, Hengelo(G.) Putten en Rhenen waren zijn inspiratie bron.
Hij staat op de Nederlandse waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen op: W25
Uit eigen adm. werden tussen 1981 en 1989 vele schilderijen van hem verkocht rond de Fl. 4500,-
Dit werk: stilleven, tekening op papier, 1909, l.o. gesigneerd, afm. 25x31 / vaas + bloemen met drinkglas, incl. zilverkleurige kunststof lijst met glas, 30x40
LAATSTE KEER !!!
verzenden; aantekenen
Expédition | |
Heure de début | 7-6-2015 à 18:30 |
Heure de fin | 14-6-2015 à 18:30 |