Toon Merkelbach - Marie avec un enfant
Lee Friedlander - Affiche du Musée de la Photographie FOAM d'Amsterdam 2013
Armando - Kleurengiclee PUIS signé à la main
Jasper Oostland - Giclée, Anneaux - Encadrés
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Afmeting beeld: 23.5 x 18.3 cm
Afmeting lijst: 47.5 x 37.5 cm
Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Aquarel en lijstIn zeer goede staat.
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.
Bezichtigen:
Bezichtigen en ophalen in Arnhem is ook mogelijk.
Expédition | |
Heure de début | 11-1-2015 à 22:08 |
Heure de fin | 25-1-2015 à 22:08 |