Ans van Dijk - Sérigraphie, Osizweni - Encadrée
Liesbeth ter Laan - Crayon sur papier, Chanté de tout ton cœur - Encadré
Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)
Jelis van Dolderen - Huile et tempera à l'oeuf sur toile, Sans titre (n° 235)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeer fraaie en gedetailleerde ets in uitstekende staat, in originele lijst achter glas.
Omschrijving L.O. in potlood: 'Achter .. bij Gouda'
R.O. in potlood gesigneerd.
Ets afmeting (hxb) = 18,5 x 28,5 cm
Lijst afmeting (hxb) 38 x 48 cm
Verzend- en verpakkingskosten € 15,--
Expédition | |