Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 17 x 28 cm (h x l) |
incl. cadre | 33 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie gedetailleerde ets van deze bekende landschapsschilder en -etser.
Deze illustratie vertoont het verstilde landschap bij Gorssel.
Link onder heeft hij met potlood het onderwerp geschreven, rechtsonder zijn signatuur.
Ets in pas partout achter glas in fijne houten lijst.
De ets is in goede conditie. Niet verkleurd of beschadigd en niet gerestaureerd.
Ophalen of verzenden.
Verzend- en verpakkingskosten ca. € 15.- zijn voor rekening van de koper.
Jan Christoffel Bartelsman werd op 29 mei 1889 te Amsterdam geboren en overleed op 7 oktober 1948 te Soest.
Hij woonde onder meer in Amsterdam en het Gooi.
Hij schilderde, etste en tekende o.a. landschappen. Jan Bartelsman was een leerling van de etser J.D. Scherft.
État | |||
État | Bon | ||
Achter glas in in linnen pas partout | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-11-2019 à 14:39 |
Heure de fin | 21-12-2019 à 10:54 |