Peter Klashorst - Acrylique sur toile, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Fleur du DESERT
Philippe de Cantillon - Château de Heeze (Amusements du Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Vase rouge à décor de fleurs
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Mooi landschapje van Jan Bleys. Olieverf op doek, gesigneerd linksonder. In redelijk goede conditie; rechtsonder zit een scheurtje dat provisorisch is afgedicht aan de achterkant. Als je niet weet dat het er zit valt het aan de voorkant niet eens op. De lijst is heel mooi en de vraagprijs al waard waarschijnlijk.
Afmetingen: 44cm x 39cm (incl. lijst), 36cm x 31cm (doek)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Expédition | |
Heure de début | 10-6-2016 à 13:51 |
Heure de fin | 24-6-2016 à 21:51 |