Anke Peddemors - Sur les toilettes 2407
Luuk Scholten - Witfigurig popfestival, linosnede
Wouter Stips - Sérigraphie couleur DADDY CAT DOG --- SIGNÉE À LA MAIN
Anton Heyboer - Avec son bateau le Y.M.348 dans le port d'Ymuiden.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1940 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Style | Réaliste |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 14.5 x 11.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 26.5 x 21.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
J.C. Maas
Twee vogeltjes
Rechtsonder handgesigneerd, rechtsonder gesigneerd met monogram in de druk
Conditie lijst: Slijtschade door de tijd, beschadiging aan de bovenrand
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.
État | |
État | Raisonnable |
Papier vergeeld door de tijd | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-10-2018 à 14:36 |
Heure de fin | 14-11-2018 à 20:50 |