Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2001 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 120 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Zeer mooi Toscaans landschap van Jan Cremer uit 2001. Zeefdruk op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd exemplaar (uit een oplage van 150 stuks rechtstreeks van de kunstenaar zelf). In mint conditie.
Afmetingen: 120cm x 80cm (blad)
État | |||||||||
État | État neuf | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-7-2021 à 21:54 |
Heure de fin | 13-9-2021 à 19:18 |