Armando - Giclée noir/blanc ES REGNET --- SIGNÉ À LA MAIN - SEULEMENT 25 EXEMPLAIRES !
Allaert van Everdingen - Trois gravures présentant des défauts
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho door Jan de Bruin
Voorstelling getiteld 'Schutting klapstoel tulpen choco-dips
Losbladig, beeldmaat 48x61, bladmaat 56x76
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Debruin', genummerd l.o.'166/190'
Herkomst: Serie Prent 190
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-6-2017 à 11:57 |
Heure de fin | 18-6-2017 à 13:57 |