Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Muis (prisoner of war) - olieverf op doek - gesigneerd - 2003
Titel: "Muis" (prisoner of war)
Kunstenaar: Jan Langendam
Medium: olieverf op doek
Afmeting: 23 x 30 cm
Jaar: 2003
Conditie: zeer goede staat
Expédition | |
Heure de début | 17-10-2017 à 20:32 |
Heure de fin | 26-10-2017 à 15:11 |