Abdol Motavassel - Crayon, Sans titre - Encadré
Helen Nieuwendijk - Technique mixte (peinture acrylique et collage), Mon coeur est mon ami
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Jan Mensinga waarin hij diverse speekwoorden en gezegden uitbeeld. De litho is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H40 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b46 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Voorstelling 1: Met de billen bloot
Voorstelling 2: Beter een half ei dan een lege dop
Voorstelling 3: Zijn mond voorbij praten
Voorstelling 4: De bokkepruik op hebben
Voorstelling 5: De bloemetjes buiten zetten
Voorstelling 6: Als een bok op de haverkist zitten
Voorstelling 7: Buiten de pot pissen
Voorstelling 8: Met twee monden spreken
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-12-2017 à 13:21 |
Heure de fin | 11-12-2017 à 19:21 |