18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1967 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 60 x 75 cm (h x l) |
incl. cadre | 73 x 88 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jan Michielsen (1939-2010 )Gezicht op Algerijnse stad, olieverf op doek 60 x 75
Jan Michielsen was een Nederlands graficus en kunstschilder. Jan Michielsen volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten Sint-Joost. Hij gaf er tot 1980 ook les. Hij woonde en werkte op de Havermarkt en in het Ginneken. In 1965 ontving hij de Sint Joost penning.
Voor bezichtiging graag afspraak maken op boerart.com
Biedingen alleen op kunstveiling ivm regelement
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Sliedrecht, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | SLIEDRECHT, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-9-2020 à 21:31 |
Heure de fin | 20-3-2021 à 20:23 |