Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtige ingelijste ets van Montyn uit 1992. Nummer 1/60. Handgesigneerd met potlood.
Afmeting van de lijst is 68x57 cm. De ets zelf is 41x31 cm.
Bij voorkeur ophalen in Hilversum, maar desgewenst ook op te sturen.
Expédition | |