Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1969 |
Technique | Pointe sèche |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 49.5 x 64.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 7/7 eigen druk |
Mooie druk van Jan Montyn. Gesigneerd en eigen druk. De afdruk werk verkeert in goede conditie. In de uiterste witranden hebben een lichte verkleuring, indruk ets zelf zeer goed. De verkleuringen vallen geheel weg bij gebruik van een nieuw passe partout. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde. Afdruk kleiner dan de papiermaat.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-10-2023 à 9:24 |
Heure de fin | 30-10-2023 à 19:43 |