Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1961 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 40 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 1 e.a. |
Karakteristieke, krachtige compositie van Jan Montyn uit zijn vroege, en misschien wel beste, periode. Ets op papier (geen watermerk, maar waarschijnlijk Van Gelder & Zonen), met potlood gesigneerd, gedateerd (1961) en genummerd (1/1 e.a.), in verso in potlood getiteld.
In goede conditie; er zitten wat kleine kreukjes in het blad (zoals wel vaker met vroeg werk) en op de achterkant zitten vegen drukinkt. Vergeleken met veel werk uit dezelfde periode is het werk in uitstekende conditie. Deze ets verschilt in kleurstelling met die op de online oeuvre website; deze ets is donkerder links van de lijn markering en lichter in het gedeelte rechts. Persoonlijk vind ik deze mooier want minder vlak.
Afmetingen: 40cm x 32cm (blad), 35cm x 29cm (etsbeeld)
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Er zitten wat kleine kreukjes in het blad (zoals wel vaker met vroeg werk) en op de achterkant zitten vegen drukinkt. Vergeleken met veel werk uit dezelfde periode is het werk in uitstekende conditie. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-10-2021 à 13:53 |
Heure de fin | 6-11-2021 à 19:37 |