Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 46.5 x 46.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 7/10, A.P |
Ets van Jan Naezer uit 1984. Nummer: A.P - 7/10, eigen druk. Afmetingen blad H46.5 x b46.5cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b26cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Wat kreukels in de hoeken bovenin. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-7-2021 à 22:23 |
Heure de fin | 5-8-2021 à 19:29 |