Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 24 x 9 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Handgekleurd grafiek van Jan Schipper inclusief een 'bedelbrief'van de kunstenaar om toch vooral in deze slechte tijden iets van hem te kopen. "Indien echter niemand een schilderij van mij koopt, ontvang ik geen geld en kom ik met iedereen in conflict." Met inkt gesigneerd. Maat houtdruk is 24 x 9 cm.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-12-2021 à 15:41 |
Heure de fin | 16-12-2021 à 21:18 |